Gold partner
9
Років досвіду
5
Верифікованих рекомендацій
7
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
16
Ексклюзивних об'єктів
2
Рекламна активність
11374
Останній візит на сайт
сьогодні
Шановні клієнти, колеги, партнери! До Ваших послуг у всіх сферах нерухомості - купівля/продаж/оренда житлової та комерційної нерухомості. На ринку більше 8 років з успішною реалізацією обʼєктів! Звертайтесь!

Продаж комерційної нерухомості (5)

  • PRIMES
    245 000 $
    2 042 $/м²

    Хрестовий пров. (Миколи Гайцана вул.), 8/9

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур Арсенальна
    багатофункціональне приміщення
    120 м²
    1959 рік побудови
    сьогодні
    Пропонується до продажу офісне приміщення, розташоване у самому центрі Києва за адресою: Хрестовий провулок, 8/9. Площа — 120 м² Поверх — цоколь Формат — 6 окремих кабінетів Вхід — окремий, фасадний Паркування — паркомісця у дворі Офіс ідеально підійде для бізнесу, який цінує локацію, зручний доступ до транспорту та розвинену інфраструктуру. Можливе використання під медичний центр, ІТ-компанію, сервісну службу або представництво. Унікальна локація у Печерському районі — престиж, тиха вулиця, швидкий доступ до Хрещатика, метро, ділових і урядових об’єктів.
    Рієлтор
  • PRIMES
    450 000 $
    1 705 $/м²

    Січових Стрільців вул. (Артема), 42

    БЕЗ КОМІСІЇ Лук'янівська
    багатофункціональне приміщення
    264 м²
    1910 рік побудови
    сьогодні
    Продаж комерційного приміщення в центрі Києва вул. Січових Стрільців (Артема) 42, м. Золоті Ворота Пропонується до продажу фасадне нежитлове приміщення з якісним сучасним ремонтом та функціональним двостороннім плануванням у самому серці столиці — поруч Золоті Ворота, Пейзажна алея та Львівська площа. Локація з високим пішохідним трафіком, активним діловим середовищем та щільною забудовою робить об’єкт максимально універсальним для будь-якого виду діяльності. Характеристики приміщення: Загальна площа: 264м2 Заведено 60 кВТ Фасад, окрема вхідна група 1-й поверх будівлі (будинок 5-поверховий) Двостороннє планування, вільне планування можливе Якісний ремонт, повністю готове до експлуатації...
    Рієлтор
  • PRIMES
    865 000 $
    1 248 $/м²

    Ковпака вул., 17

    Відеотур Либідська
    багатофункціональне приміщення
    693 м²
    2005 рік побудови
    сьогодні
    Ексклюзив! Єдиний представник власника. Продаж видового пентхауса з панорамою на центр Києва, по вул. Ковпака 17 Будинок, спецпроект 2001 року. S=693м2, 19 поверх, 3 рівні, 2 ліфти з картковим доступом. Висота стелі від 3м. до 4м. 9 кімнат + 3 великі тераси, базовий ремонт в хорошому стані. Ідеально під офіс, художню майстерню, або під квартиру. Охоронний двір, підземний паркінг. Розвинена інфраструктура. Поруч парк, метро Палац Україна і Либидська (5 хвилин ходьби), ТРЦ Ocean Plaza. Захоплюючий вид з вікон на центр Києва (на фото). Є відеоогляд
    Рієлтор
  • PRIMES
    525 000 $
    2 625 $/м²

    Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 41-Б

    багатофункціональне приміщення
    200 м²
    сьогодні
    Офіс на продаж з авторським ремонтом Київ, вул. Михайла Бойчука, Печерський район (Звіринець) Тип: Офіс | Продаж | Ексклюзивна пропозиція Основні характеристики: Тип приміщення: квартира переобладнана під офіс Тип: офіс (житловий фонд) Загальна площа: 200 м² Кількість кімнат: 6 Поверх: 25 та 26 Стан:з авторським ремонтом готове до використання Переваги: * Панорамний вид із 25 поверху * Метро **Звіринецька** 10 хвилин пішки * Престижний діловий кластер столиці * Ексклюзивна пропозиція аналогів на ринку обмежено Звертайтесь для уточнення деталей та організації перегляду.
    Рієлтор
  • PRIMES
    280 000 $
    1 667 $/м²

    Софіївська вул., 25-Б

    БЕЗ КОМІСІЇ Золоті Ворота
    багатофункціональне приміщення
    168 м²
    сьогодні
    Продаж підвального комерційного приміщення в історичному центрі Києва Софіївська вул., 25Б | Софіївська площа | Золоті Ворота Пропонується на продаж нежитлове підвальне приміщення у самому серці столиці — Старий Київ, поруч Софіївська площа, Пейзажна алея, метро «Золоті Ворота». Ціна: 280 000 $ Площа: 168 м² Вартість за м²: 1 667 $ Без комісії. Прямий продаж. Приміщення розташоване у 5-поверховому житловому будинку, має окремий вхід, що забезпечує автономність та зручність використання. Раніше використовувалося як картинна галерея, що підкреслює атмосферність та потенціал об’єкта. Планування: -4 окремі кабінети; -санвузол; -функціональний простір вільного призначення. Підійде для: о...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.