Gold partner
9
Лет опыта
5
Верифицированных рекомендаций
7
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
16
Эксклюзивных объектов
2
Рекламная активность
11374
Последний визит на сайт
сегодня
Шановні клієнти, колеги, партнери! До Ваших послуг у всіх сферах нерухомості - купівля/продаж/оренда житлової та комерційної нерухомості. На ринку більше 8 років з успішною реалізацією обʼєктів! Звертайтесь!

Продажа коммерческой недвижимости (5)

  • PRIMES
    245 000 $
    2 042 $/м²

    Хрестовый пер. (Николая Гайцана ул.), 8/9

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Арсенальная
    многофункциональное помещение
    120 м²
    1959 год постройки
    вчера
    Пропонується до продажу офісне приміщення, розташоване у самому центрі Києва за адресою: Хрестовий провулок, 8/9. Площа — 120 м² Поверх — цоколь Формат — 6 окремих кабінетів Вхід — окремий, фасадний Паркування — паркомісця у дворі Офіс ідеально підійде для бізнесу, який цінує локацію, зручний доступ до транспорту та розвинену інфраструктуру. Можливе використання під медичний центр, ІТ-компанію, сервісну службу або представництво. Унікальна локація у Печерському районі — престиж, тиха вулиця, швидкий доступ до Хрещатика, метро, ділових і урядових об’єктів.
    Риелтор
  • PRIMES
    450 000 $
    1 705 $/м²

    Сечевых Стрельцов ул. (Артема), 42

    БЕЗ КОМИССИИ Лукьяновская
    многофункциональное помещение
    264 м²
    1910 год постройки
    вчера
    Продаж комерційного приміщення в центрі Києва вул. Січових Стрільців (Артема) 42, м. Золоті Ворота Пропонується до продажу фасадне нежитлове приміщення з якісним сучасним ремонтом та функціональним двостороннім плануванням у самому серці столиці — поруч Золоті Ворота, Пейзажна алея та Львівська площа. Локація з високим пішохідним трафіком, активним діловим середовищем та щільною забудовою робить об’єкт максимально універсальним для будь-якого виду діяльності. Характеристики приміщення: Загальна площа: 264м2 Заведено 60 кВТ Фасад, окрема вхідна група 1-й поверх будівлі (будинок 5-поверховий) Двостороннє планування, вільне планування можливе Якісний ремонт, повністю готове до експлуатації...
    Риелтор
  • PRIMES
    865 000 $
    1 248 $/м²

    Ковпака ул., 17

    Відеотур Лыбедская
    многофункциональное помещение
    693 м²
    2005 год постройки
    вчера
    Ексклюзив! Єдиний представник власника. Продаж видового пентхауса з панорамою на центр Києва, по вул. Ковпака 17 Будинок, спецпроект 2001 року. S=693м2, 19 поверх, 3 рівні, 2 ліфти з картковим доступом. Висота стелі від 3м. до 4м. 9 кімнат + 3 великі тераси, базовий ремонт в хорошому стані. Ідеально під офіс, художню майстерню, або під квартиру. Охоронний двір, підземний паркінг. Розвинена інфраструктура. Поруч парк, метро Палац Україна і Либидська (5 хвилин ходьби), ТРЦ Ocean Plaza. Захоплюючий вид з вікон на центр Києва (на фото). Є відеоогляд
    Риелтор
  • PRIMES
    280 000 $
    1 667 $/м²

    Софиевская ул., 25-Б

    БЕЗ КОМИССИИ Золотые Ворота
    многофункциональное помещение
    168 м²
    вчера
    Продаж підвального комерційного приміщення в історичному центрі Києва Софіївська вул., 25Б | Софіївська площа | Золоті Ворота Пропонується на продаж нежитлове підвальне приміщення у самому серці столиці — Старий Київ, поруч Софіївська площа, Пейзажна алея, метро «Золоті Ворота». Ціна: 280 000 $ Площа: 168 м² Вартість за м²: 1 667 $ Без комісії. Прямий продаж. Приміщення розташоване у 5-поверховому житловому будинку, має окремий вхід, що забезпечує автономність та зручність використання. Раніше використовувалося як картинна галерея, що підкреслює атмосферність та потенціал об’єкта. Планування: -4 окремі кабінети; -санвузол; -функціональний простір вільного призначення. Підійде для: о...
    Риелтор
  • PRIMES
    525 000 $
    2 625 $/м²

    Михаила Бойчука ул. (Киквидзе), 41-Б

    многофункциональное помещение
    200 м²
    вчера
    Офіс на продаж з авторським ремонтом Київ, вул. Михайла Бойчука, Печерський район (Звіринець) Тип: Офіс | Продаж | Ексклюзивна пропозиція Основні характеристики: Тип приміщення: квартира переобладнана під офіс Тип: офіс (житловий фонд) Загальна площа: 200 м² Кількість кімнат: 6 Поверх: 25 та 26 Стан:з авторським ремонтом готове до використання Переваги: * Панорамний вид із 25 поверху * Метро **Звіринецька** 10 хвилин пішки * Престижний діловий кластер столиці * Ексклюзивна пропозиція аналогів на ринку обмежено Звертайтесь для уточнення деталей та організації перегляду.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.